Hakkımızda


Delphine Yachts 2009 yılında Onur Alp Erol tarafından, Erollar Dış Ticaret Denizcilik ve Medya Ltd. Şti. unvanıyla kurulmuştur. Şirketin ana faaliyet konusu Delphine Yachts markası altında tekne alım satımı, yenileme, kiralama ve yasal danışmanlık hizmetleridir.

2012 yılında Alper T. Kenaroğlu’nun şirkete ortak olarak katılması akabinde şirkette yeniden yapılanmaya gidilmiştir.

2013 yılında Grupo Delphine Mallorca S.L. şirketinin kurulması ile birlikte denizcilik konusundaki faaliyetlerini İspanya, Palma de Mallorca kentindeki Club de Mar Marina’daki ofisi aracılığıyla genişletmiştir.

2018 yılında hayata geçirilen DELPHINE INVEST ve Lüks Gayrımenkul Uzmanı Selahaddin Aydoğan'ın katılımı ile şirketin ana faaliyet alanı denizcilik olmak üzere lüks yaşam tarzı ile ilgili ürün ve hizmetlere yönelik hale gelmiştir. Bunlar tekne alım satım ve ilgili hizmetler, lüks gayrı menkul alım satımı, özel havacılık ve iş geliştirme olarak özetlenebilir.

DELPHINE YACHTS was established in 2009 by Onur Alp Erol, under commercial title Erollar Foreign Trade Maritime and Media Ltd. Sti. The main activity of the company is yacht brokerage, charter, refit & new construction projects and legal consultancy services.

After Alper T. Kenaroğlu joined the company in 2012 as a partner, the company was restructured.

In 2013, Grupo Delphine Mallorca S.L.was founded and expanded its maritime activities through its office in the Club de Mar Marina in Palma de Mallorca, Spain.

In 2018, with the participation of Luxury Real Estate Specialist Selahaddin Aydoğan, the company was structured as DELPHINE YACHTS & INVEST. These can be summarized as boat trading and related services, luxury real estate trading, private aviation and business development consultancy.


Referanslar